plen
Czcionka:    / Kontrast:   /  /     /

Rada Gminy

  • WIELGOS STANISŁAW - Przewodniczący Rady Gminy
  • Wiceprzewodniczący Rady Gminy - FLAK Leszek
  • Wiceprzewodniczący Rady Gminy - KONIECZNY Stanisław
  • CEBULA Ryszard
  • NIŻNIK Janusz
  • JAKUBIEC Teofil
  • KOGUT Stanisław
  • RZECZYCA Antoni
  • KORPETA Tadeusz
  • MACHAŁA Henryk
  • RYDZIK Zdzisław
  • GURAK Zbigniew
  • NIEMIEC Edward
  • KASPER Dariusz
  • MUCHA Danuta

STAŁE KOMISJE RADY GMINY

I. KOMISJA REWIZYJNA

 

1. NIŻNIK Janusz                          -                   Przewodniczący

2. GURAK Zbigniew                      -                   Z-ca Przewodniczącego

3. RYDZIK Zdzisław                       -                   Członek Komisji

 

II. KOMISJA DS. BUDŻETU I FINANSÓW

 

1. GURAK Zbigniew                       -                  Przewodniczący

2. JAKUBIEC Teofil                        -                  Z-ca Przewodniczącego

3. RZECZYCA Antoni                      -                  Członek Komisji

4. KOGUT Stanisław                      -                       „            „

5. MACHAŁA Henryk                      -                        „           „

6. FLAK Leszek                              -                        „            „

7. WIELGOS Stanisław                   -                        „            „

8. KASPER Dariusz

 

 

III. KOMISJA DS. ROLNICTWA, GOSPODARKI TERENAMI, ROZWOJU,

       OCHRONY ŚRODOWISKA I P.POŻAROWEJ

 

1. KONIECZNY Stanisław                    -                      Przewodniczący

2. MUCHA Danuta                               -                      Z-ca Przewodniczącego

3. NIEMIEC Edward                             -                      Członek Komisji

4. KORPETA Tadeusz                          -                             „          „

5. MACHAŁA Henryk                           -                              „          „

6. FLAK Leszek                                   -                              „          „

7. CEBULA Ryszard                             -                               „          „

8. KASPER Dariusz                              -                               „          „

 

 

IV.KOMISJA DS. OŚWIATY, KULTURY i SPORTU:

 

1. JAKUBIEC Teofil                             -                         Przewodniczący

2. RZECZYCA Antoni                           -                         Z-ca Przewodniczącego

3. KOGUT Stanisław                           -                         Członek Komisji

4. KONIECZNY Stanisław                    -                                „             „

5. RYDZIK Zdzisław                             -                                „             „

6. NIŻNIK Janusz                                 -                                „             „

7. WIELGOS Stanisław                        -                                „             „

 

 

V. KOMISJA D/S ZDROWIA, OPIEKI SPOŁECZNEJ, ŁADU I PORZĄDKU

PUBLICZNEGO:

 

1. KORPETA Tadeusz                              -                   Przewodniczący

2. NIEMIEC Edward                                 -                   Z-ca Przewodniczącego

3. MUCHA Danuta                                   -                    Członek Komisji

4. CEBULA Ryszard                                 -                          „            „


 

Kalendarz wydarzeń Wyświetl kalendarz na poprzedni miesiąc wrzesień 2018 Wyświetl kalendarz na następny miesiąc
PN WT ŚR CZ PT SB ND
 12
3456
7
89
1011121314
15
16
171819202122
23
24252627282930








[ZAMKNIJ]
Nowe zasady dotyczące cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.