Kultura
,,Arcydziełem Boga jest serce matki” a tak brzmiało motto obchodów Dnia Matki w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach. W niedzielne popołudnie, 24 maja br. sala gimnastyczna wypełniła się mamami uczniów klas IV-VI, kiedy to mogły obejrzeć wspaniałą akademię w wykonaniu swoich dzieci.
więcej16 maja br. w budynku Działu Historii Pożarnictwa Muzeum w Przeworsku odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla laureatów XIII edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodziezy pod hasłem: "WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE ŚW. FLORIANA".
więcejW dniu 14 maja br. w Zespole Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej odbyły się II Gminne Zawody Gimnastyczne klas I-III. Dziewczęta startujące w zawodach miały za zadanie wykonać układ ćwiczeń wolnych oraz ćwiczenia równoważne na ławeczce. Chłopcy zaprezentowali się w kategorii: układ ćwiczeń wolnych oraz skok przez skrzynię.
12 maja 2015 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Ubieszynie odbyły się gminne eliminacje turnieju sportowego „Baw się z nami".
„Baw się z nami" to nazwa konkursu zabaw sprawnościowych dla uczniów klas I - III szkół podstawowych organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.
więcejZdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
przepełnionych radością, miłością i wiarą.
Niech Wielkanoc przyniesie Wam spokój i radość,
z nadchodzącej wiosny.
Pogody ducha i radości,
z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa,
w gronie najbliższej rodziny życzą pracownicy Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkola.





/
/









Inwestycje w gminie
Zamówienia publiczne
Organizacje pozarządowe
Zadania publiczne w trybie art. 19
Dokumenty planistyczne
Bezpłatne Porady Prawne
Wzrost kompetencji cyfrowych
KONTAKT
Wypożyczalnia sprzętu rehab.
Copyright © Oficjalny Portal Informacyjny Urzędu Gminy Tryńczy
zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)