GÓRAL TRYŃCZA ZDOBYWA PODKARPACKI PUCHAR POLSKI
W rozegranym w niedzielę w Łańcucie turnieju finałowym Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN świetnie spisała się nasza drużyna , która wygrała oba spotkania i po raz drugi z rzędu zdobyła Puchar !
Dzięki wygranej "Górale" awansowali do fazy ogólnopolskiej (czwarty raz w historii) i na pewno w Tryńczy będziemy gościć zespół z I ligi lub !! ![]()
Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju finałowego wybrany został !
PÓŁFINAŁ:
GÓRAL TRYŃCZA - SPAR Łańcut 8-2 (2-1)
bramki: - dwie (4'23, 12'56), - dwie (8'35, 13'53), - dwie (12'31, 17'42), 16'50, 19'32
FINAŁ:
GÓRAL TRYŃCZA - Strażak Rzeszów 5-1 (1-1)
bramki: Dawid Pigan - cztery ! (3'02, 12'15, 18'00, 19'51), Krzysztof Karwacki 21'44
W półfinale "Górale" po bardzo dobrej grze ograli gospodarzy SPAR Łańcut aż 8-2 (jedną z bramek zdobył debiutujący Krzysztof Bigas), a w finale drużynę Strażaka Rzeszów 5-1, a aż cztery gole zdobył Dawid Pigan !
Warto dodać, że podczas turnieju na parkiecie grała cała kadra powołana na turniej i każdy dołożył cegiełkę do sukcesu.
"Górale" zagrali dziś w składzie: Robert Kurosz, (bramkarze) - Krzysztof Pietluch (kapitan), , Dawid Pigan, , , Krzysztof Karwacki, Mateusz Staroń, Piotr Misiąg, Krzysztof Bigas, , trener: Robert Kurosz, kierownik: , masażysta:
- Brawa należą się całej drużynie, to kolejny duży sukces naszego klubu. Teraz czekamy na rywala w 1/32 ogólnopolskiego Pucharu Polski - informuje prezes i trener Robert Kurosz.





/
/









Inwestycje w gminie
Zamówienia publiczne
Organizacje pozarządowe
Zadania publiczne w trybie art. 19
Dokumenty planistyczne
Bezpłatne Porady Prawne
Wzrost kompetencji cyfrowych
KONTAKT
Wypożyczalnia sprzętu rehab.
Copyright © Oficjalny Portal Informacyjny Urzędu Gminy Tryńczy
zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)