Z PRAC PREZYDIUM RADY GMINY
W dniu 20 lutego br. odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Rady Gminy w Tryńczy z udziałem Kierownika Zarządu Dróg Wojewódzkich P. Bojarskiego Zbigniewa. Podczas posiedzenia zapadły ustalenia odnośnie poprawy stanu drogi wojewódzkiej na terenie gminy.
Według zapewnienia P. Kierownika w najbliższym czasie wykonane zostaną przy tej drodze prace w zakresie:
- podcinki drzew,
- naprawy poboczy i koszenie traw,
- nasadzeń ozdobnych drzew w miejscach wskazanych przez Gminę, oraz
kwiatów przy chodnikach,
- dokończenia w br. budowy chodnika w Gniewczynie Trynieckiej,
- zamontowania w przyszłym roku sygnalizacji świetlnej na przejściu dla
pieszych przy budynku Zespołu Szkół w Gniewczynie Łańcuckiej,
- zamontowania w przyszłym roku koszy na śmieci przy chodnikach,
- wybudowanie 40 mb chodnika przy zjeździe na autostradę w Gniewczynie Ł.
Uzgodniony został również wspólny wyjazd Kierownika Zarządu Dróg Wojewódzkich i Wójta Gminy do Dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie w sprawie naprawy nawierzchni drogi.
Na posiedzeniu omówione zostały również sprawy odnośnie zasad i trybu zarządzania WDK i halami sportowymi Podjęte zostały uzgodnienia odnośnie ustalenia administratorów Wiejskich Domów Kultury i hal sportowych oraz odpłatności za wynajem sal w budynkach stanowiących własność Gminy.





/
/









Inwestycje w gminie
Zamówienia publiczne
Organizacje pozarządowe
Zadania publiczne w trybie art. 19
Dokumenty planistyczne
Bezpłatne Porady Prawne
Wypożyczalnia sprzętu rehab.
Copyright © Oficjalny Portal Informacyjny Urzędu Gminy Tryńczy
zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)