Gminny Bieg Niepodległościowy
Gminny Bieg Niepodległościowy
2023-11-14
Szkoła Podstawowa im.. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach w dniu 14 listopada 2023 r. była organizatorem Gminnego Biegu Niepodległości.
Najlepszym uczniom na podium gratulacje złożył Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Zofią Nowak, Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Januszem Niżnikiem oraz radnymi Tadeuszem Korpetą i Adamem Misiło a także dyrektor szkoły Zygmunt Kulpa i wicedyrektor Dorota Ruchała.
W rywalizacji udział wzięło 192 uczniów ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy.
W 9 grupach wiekowych dla najlepszych zawodników zostały wręczone dyplomy oraz medale w dwóch kategoriach dziewczynki i chłopcy:
Oddziały przedszkolne:
Dziewczynki:
🏆I miejsce - Antonina Wielgos SzF Ubieszyn
🏆II miejsce - Olga Siemieniak SP Gorzyce
🏆III miejsce - Lena Matyja SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Dawid Ferenc SzF Ubieszyn
🏆II miejsce - Tymon Gwóźdź SP Gorzyce
🏆III miejsce - Matvii Kuheruk SP Gorzyce
KLASA I
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Kaja Musiał SP Gorzyce
🏆II miejsce - Lena Owsiany SP Gorzyce
🏆III miejsce - Amelia Matusz SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Filip Botwina ZSPiPS Jagiełła
🏆II miejsce - Franciszek Wojnar SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Wojciech Penkal SP Tryńcza
KLASA II
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Maria Myłek SP Tryńcza
🏆II miejsce - Julia Kiełbowicz SP Tryńcza
🏆III miejsce - Karina Misiło SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Miłosz Dołęga SP Tryńcza
🏆II miejsce - Przemysław Wdowiak SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Mateusz Kuras SP Gniewczyna Łań.
KLASA III
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Nikola Kulpa ZSPiPS Jagiełła
🏆II miejsce - Maja Pysz SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Urszula Pusztuk SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Krzysztof Bokota SP Tryńcza
🏆II miejsce - Miłosz Krokos SzF Ubieszyn
🏆III miejsce - Ksawery Zgórski SP Tryńcza
KLASA IV
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Sylwia Gajda SP Tryńcza
🏆II miejsce - Aleksandra Hojło SP Gorzyce
🏆III miejsce - Kornelia Wróbel SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Kacper Hojło SP Tryńcza
🏆II miejsce - Szymon Botwina ZSPiPS Jagiełła
🏆III miejsce - Wojciech Wdowiak SP Gniewczyna Łań.
KLASA V
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Natalia Socha SP Gniewczyna Łań.
🏆II miejsce - Zuzanna Siemieniak SP Gorzyce
🏆III miejsce - Kinga Stęchły SP Gniewczyna Łań.
Chłopcy:
🏆I miejsce - Karol Jasz SP Tryńcza
🏆II miejsce - Bartłomiej Kornafel SP Gorzyce
🏆III miejsce - Michał Pawlak ZSPiPS Jagiełła
KLASA VI
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Dominika Lorenc SP Gniewczyna Łań.
🏆II miejsce - Milena Konieczna SP Tryńcza
🏆III miejsce - Gabriela Długoń SP Tryńcza
Chłopcy:
🏆I miejsce - Hubert Wierzbicki SP Tryńcza
🏆II miejsce - Sylwester Strama SP Tryńcza
🏆III miejsce - Kacper Hader SP Gniewczyna Łań.
KLASA VII
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Maria Olearka SP Gorzyce
🏆II miejsce - Faustyna Pruchnicka ZSPiPS Jagiełła
🏆III miejsce - Karolina Kulpa ZSPiPS Jagiełła
Chłopcy:
🏆I miejsce - Wojciech Krajewski SP Tryńcza
🏆II miejsce - Wojciech Turek SP Gorzyce
🏆III miejsce - Michał Więcek SP Gorzyce
KLASA VIII
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Aleksandra Pucia SP Gorzyce
🏆II miejsce - Oliwia Mazur SP Gorzyce
🏆III miejsce - Oliwia Janas SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Kacper Dołęga SP Tryńcza
🏆II miejsce - Mikołaj Manowiec SP Tryńcza
🏆III miejsce - Wiktor Hrycaj ZSPiPS Jagiełła
Zwycięzcom GRATULUJEMY!
Najlepszym uczniom na podium gratulacje złożył Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Zofią Nowak, Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Januszem Niżnikiem oraz radnymi Tadeuszem Korpetą i Adamem Misiło a także dyrektor szkoły Zygmunt Kulpa i wicedyrektor Dorota Ruchała.
W rywalizacji udział wzięło 192 uczniów ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy.
W 9 grupach wiekowych dla najlepszych zawodników zostały wręczone dyplomy oraz medale w dwóch kategoriach dziewczynki i chłopcy:
Oddziały przedszkolne:
Dziewczynki:
🏆I miejsce - Antonina Wielgos SzF Ubieszyn
🏆II miejsce - Olga Siemieniak SP Gorzyce
🏆III miejsce - Lena Matyja SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Dawid Ferenc SzF Ubieszyn
🏆II miejsce - Tymon Gwóźdź SP Gorzyce
🏆III miejsce - Matvii Kuheruk SP Gorzyce
KLASA I
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Kaja Musiał SP Gorzyce
🏆II miejsce - Lena Owsiany SP Gorzyce
🏆III miejsce - Amelia Matusz SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Filip Botwina ZSPiPS Jagiełła
🏆II miejsce - Franciszek Wojnar SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Wojciech Penkal SP Tryńcza
KLASA II
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Maria Myłek SP Tryńcza
🏆II miejsce - Julia Kiełbowicz SP Tryńcza
🏆III miejsce - Karina Misiło SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Miłosz Dołęga SP Tryńcza
🏆II miejsce - Przemysław Wdowiak SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Mateusz Kuras SP Gniewczyna Łań.
KLASA III
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Nikola Kulpa ZSPiPS Jagiełła
🏆II miejsce - Maja Pysz SP Gniewczyna Łań.
🏆III miejsce - Urszula Pusztuk SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Krzysztof Bokota SP Tryńcza
🏆II miejsce - Miłosz Krokos SzF Ubieszyn
🏆III miejsce - Ksawery Zgórski SP Tryńcza
KLASA IV
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Sylwia Gajda SP Tryńcza
🏆II miejsce - Aleksandra Hojło SP Gorzyce
🏆III miejsce - Kornelia Wróbel SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Kacper Hojło SP Tryńcza
🏆II miejsce - Szymon Botwina ZSPiPS Jagiełła
🏆III miejsce - Wojciech Wdowiak SP Gniewczyna Łań.
KLASA V
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Natalia Socha SP Gniewczyna Łań.
🏆II miejsce - Zuzanna Siemieniak SP Gorzyce
🏆III miejsce - Kinga Stęchły SP Gniewczyna Łań.
Chłopcy:
🏆I miejsce - Karol Jasz SP Tryńcza
🏆II miejsce - Bartłomiej Kornafel SP Gorzyce
🏆III miejsce - Michał Pawlak ZSPiPS Jagiełła
KLASA VI
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Dominika Lorenc SP Gniewczyna Łań.
🏆II miejsce - Milena Konieczna SP Tryńcza
🏆III miejsce - Gabriela Długoń SP Tryńcza
Chłopcy:
🏆I miejsce - Hubert Wierzbicki SP Tryńcza
🏆II miejsce - Sylwester Strama SP Tryńcza
🏆III miejsce - Kacper Hader SP Gniewczyna Łań.
KLASA VII
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Maria Olearka SP Gorzyce
🏆II miejsce - Faustyna Pruchnicka ZSPiPS Jagiełła
🏆III miejsce - Karolina Kulpa ZSPiPS Jagiełła
Chłopcy:
🏆I miejsce - Wojciech Krajewski SP Tryńcza
🏆II miejsce - Wojciech Turek SP Gorzyce
🏆III miejsce - Michał Więcek SP Gorzyce
KLASA VIII
Dziewczyny:
🏆I miejsce - Aleksandra Pucia SP Gorzyce
🏆II miejsce - Oliwia Mazur SP Gorzyce
🏆III miejsce - Oliwia Janas SP Gorzyce
Chłopcy:
🏆I miejsce - Kacper Dołęga SP Tryńcza
🏆II miejsce - Mikołaj Manowiec SP Tryńcza
🏆III miejsce - Wiktor Hrycaj ZSPiPS Jagiełła
Zwycięzcom GRATULUJEMY!
Czytano: 8004 razy