Ferie z GOPS!
Zjeżdżalnia i basen - to atrakcje z których mieli okazję skorzystać uczestnicy wyjazdów na krytą pływalnię do Leżajska w dniach: 5.02.2018 r. - poniedziałek i 7.02.2018 - środa.
Celem wyjazdu, w którym udział wzięła grupa dzieci i młodzieży, było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu.
Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Zanim dzieci i młodzież dotarły do domu, już w drodze powrotnej, w autobusie planowały następny wyjazd.
Wyjazdy są o tyle ciekawe, że oprócz nauki pływania dzieci mogą też pobawić się w wodzie w wolnym czasie. Dla niektórych to świetna lekcja samodzielności, bo trzeba przecież się wysuszyć, ubrać i niczego nie zapomnieć, a przede wszystkim zdążyć razem z innymi.





/
/









Inwestycje w gminie
Zamówienia publiczne
Organizacje pozarządowe
Zadania publiczne w trybie art. 19
Dokumenty planistyczne
Bezpłatne Porady Prawne
Wzrost kompetencji cyfrowych
KONTAKT
Wypożyczalnia sprzętu rehab.
Copyright © Oficjalny Portal Informacyjny Urzędu Gminy Tryńczy
zeto![[ZAMKNIJ]](Zasoby/Grafiki/close-img.png)